fbpx
  • header 3

Stworzymy dla Was niepowtarzalną pamiątkę.
Uchwycimy Waszą miłość i wyjątkowe uczucie, które Was łączy.

Stworzymy dla Was niepowtarzalną pamiątkę. Uchwycimy Waszą miłość i wyjątkowe uczucie, które Was łączy.

Jesteśmy po to, by poznać i utrwalić Waszą wyjątkową historię.

Zaklinacze pogodyCzęsto śmiejemy się z tego że jeszcze nigdy nie robiliśmy zdjęć ani filmu na weselu w deszczu – jakimś cudem zawsze nas omija. Wielki dzień Marysi i Karola prawie stał się wyjątkiem w tej regule, bo kiedy byliśmy na przygotowaniach u Pana Młodego rozpętała się olbrzymia burza. Na szczęście kiedy tylko ruszyliśmy w drogę do Marysi, chmury się rozeszły i wyszło piękne słońce. Tylko osoby robiące bramę przypominały o niedawnej nawałnicy (co można zobaczyć w dalszej części reportażu).

 

Gość specjalnyUroczystość ślubna odbyła się w kościele pw. Krzyża Świętego w Wolbromiu. Podczas ceremonii, oprócz uroczystego TAK wypowiedzianego przez młodych, miał miejsce jeszcze jeden, równie ważny moment – chrzest święty ich córeczki – Marianki.
Po ślubie i chrzcie nadszedł moment na długo oczekiwaną zabawę w Gościńcu Czarny Las w Wolbromiu... Był tort, podrzucanie młodego i zabawa do białego rana – czyli wszystko to, co najlepsze. Zapraszamy do obejrzenia reportażu ze ślubu i wesela Marysi i Karola:

Ulotne spojrzenia, momenty wzruszenia, uśmiech , łzy i miłość. Najważniejsze są emocje!
Dzięki fotografiom że ślubu emocje pozostaną nie tylko w waszych wspomnieniach. Zapiszemy je dla Was w formie zdjęć i wideo żebyście mogli do nich wracać zawsze wtedy, gdy chcecie.

 

 

Jeśli marzycie o wzruszającym reportażu ślubnym, wyjątkowej sesji plenerowej czy romantycznej sesji narzeczeńskiej dobrze trafiliście!

 

Jesteśmy tu po to by spełnić życzenia każdej Pary Młodej.

 

Nasza oferta to szereg różnorodnych pakietów, które z przyjemnością dostosujemy do Waszych potrzeb.

 

Napiszcie do nas i razem wybierzemy pakiet idealny dla Was.