fbpx

Poradnik Młodej Pary od NagramyToCześć! W tym krótkim poradniku chcielibyśmy podpowiedzieć Wam co zrobić, aby zdjęcia i film z Waszego ślubu i wesela wyszły jak najlepiej.
Przy pisaniu wskazówek opieraliśmy się na naszym doświadczeniu (i paru zasłyszanych rzeczach laughing)Dodatki i detale

Zawsze prosimy Was o przygotowanie dodatków oraz kreacji ślubnych. Dla dziewczyn przeważnie będą to:

suknia ślubna, bukiet, buty, welon i biżuteria ślubna, a dla facetów: garnitur, muszka lub krawat, spinki do mankietów i buty.

Podczas przygotowań poświęcimy im trochę czasu i uwiecznimy je w jak najlepszy sposób.Miejsce przygotowań


Fajnie byłoby, gdybyście przygotowali wcześniej pokój lub pomieszczenie gdzie będziecie się ubierać i przygotowywać do Waszego ślubu.

Przede wszystkim pamiętajcie o tym żeby zachować w nim porządek (w ferworze przygotowań ślubnych nie jest to wcale tak oczywiste).

Wynieście też niepotrzebne rzeczy, które będą odwracać od Was uwagę.First look

A może by tak… first look w naturze? Jeżeli macie ogród lub inne miejsce gdzie jest zielono i w dniu Waszego ślubu będzie ładna pogoda, to może dobrym pomysłem jest Wasze pierwsze spotkanie właśnie tam?

Pierwsze spojrzenie zawsze wywołuje wiele emocji – gwarantujemy, że jeżeli trochę „przetrzymacie” ten moment i np. zasłonicie wchodzącemu Panu Młodemu oczy, to tych będzie jeszcze więcej, a Wy zapamiętacie tą chwilę na dłużej.Ceremonia w stylu „slow”

Goście na weselu mają tendencje do tego, żeby oglądać Was zza ekranu swoich telefonów.

Możecie ich poprosić o to, aby chociaż na czas ceremonii (czy to kościelnej, czy cywilnej) skupili na Was swoją uwagę, a my zajmiemy się zdjęciami i filmem, którymi Wy się z nimi podzielicie.

Jeżeli nie do końca podoba się Wam ten pomysł, poproście gości o przesłanie Wam zdjęć po weselu

Wiemy że dzień Waszego ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu, ale może być również jednym z najbardziej stresujących.

Żeby tego uniknąć i zachować jak najpiękniejsze wspomnienia, radzimy trochę zwolnić, na chwilę się zatrzymać, pomyśleć o tym co właśnie się dzieję i dlaczego akurat z tą osobą chcecie przejść przez resztę życia.

Idealnym pretekstem do tego jest krótka sesja plenerowa podczas waszego wesela, kiedy będziecie mieć czas, aby popatrzeć sobie w oczy i złapać trochę oddechu.Sesja narzeczeńska

Fajną okazją do zapoznania się z aparatem jest sesja narzeczeńska. Taka sesja zdecydowanie ułatwi Wam dzień ślubu, a przy okazji stworzymy dla Was piękną pamiątkę.Uśmiechajcie się i cieszcie się tym dniem

Ostatni punkt jest najważniejszy – bądźcie po prostu sobą. Bardzo cenimy sobie naturalność i do niej właśnie dążymy.

Chcemy, żebyście po dłuższym czasie, kiedy będziecie wracać do filmu i zdjęć widzieli siebie – takimi jakimi byliście w momencie kiedy powiedzieliście sobie TAK.


Mamy nadzieję że nasz poradnik pomógł Wam w przygotowaniach do ślubu. Dobrego dnia – życzą Piotrek i Łukasz, czyli zespół NagramyTo

 

 

Jeśli marzycie o wzruszającym reportażu ślubnym, wyjątkowej sesji plenerowej czy romantycznej sesji narzeczeńskiej dobrze trafiliście!

 

Jesteśmy tu po to by spełnić życzenia każdej Pary Młodej.

 

Nasza oferta to szereg różnorodnych pakietów, które z przyjemnością dostosujemy do Waszych potrzeb.

 

Napiszcie do nas i razem wybierzemy pakiet idealny dla Was.