fbpx

Zaklinacze pogodyCzęsto śmiejemy się z tego że jeszcze nigdy nie robiliśmy zdjęć ani filmu na weselu w deszczu – jakimś cudem zawsze nas omija. Wielki dzień Marysi i Karola prawie stał się wyjątkiem w tej regule, bo kiedy byliśmy na przygotowaniach u Pana Młodego rozpętała się olbrzymia burza. Na szczęście kiedy tylko ruszyliśmy w drogę do Marysi, chmury się rozeszły i wyszło piękne słońce. Tylko osoby robiące bramę przypominały o niedawnej nawałnicy (co można zobaczyć w dalszej części reportażu).

 

Gość specjalnyUroczystość ślubna odbyła się w kościele pw. Krzyża Świętego w Wolbromiu. Podczas ceremonii, oprócz uroczystego TAK wypowiedzianego przez młodych, miał miejsce jeszcze jeden, równie ważny moment – chrzest święty ich córeczki – Marianki.
Po ślubie i chrzcie nadszedł moment na długo oczekiwaną zabawę w Gościńcu Czarny Las w Wolbromiu... Był tort, podrzucanie młodego i zabawa do białego rana – czyli wszystko to, co najlepsze. Zapraszamy do obejrzenia reportażu ze ślubu i wesela Marysi i Karola: