fbpx

Zorganizowana Panna MłodaPrzygotowania u Marysi przebiegły w bardzo luźniej atmosferze. O fryzury zadbała Rup Coiffeur, a makijaż dla Panny Młodej i świadkowej stworzyła Ola Grojec. Pan Młody – Michał, z racji dość sporej odległości domu rodzinnego od miejsca ceremonii i wesela przygotowywał się w hotelu.

 

Trudne zadanieJak wydać wszystkie córki za mąż w przeciągu dwóch miesięcy? O to trzeba już zapytać tatę Marysi – jej siostra Natalia wzięła ślub dwa miesiące przed nią (na weselu Natalii i Mateusza zadbaliśmy o wideo, można je zobaczyć tu -> klik.Ślub Marysi i Michała odbył się w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża w Wolbromiu, skąd już tylko rzut beretem dzielił weselników od Sali weselnej Castello w Wolbromiu. Wesele było zorganizowane w stylu Glamour, oprawę muzyczną zapewnił zespól GMusic4You.Mroźny plener

Na plener wybraliśmy się do Dworku Świeraków. Jest to naprawdę piękne i co chyba najważniejsze przy temperaturze jaka towarzyszyła nam podczas tego dnia – ciepłe miejsce. Klasyczne, eleganckie wnętrza, zielone otoczenie i bar – całość prezentuje się świetnie. Jeszcze wspominając o barze – całkiem przyjemnie kończy się dzień zdjęciowy lampką wina ;)