fbpx

Urodzeni modeleWbrew pozorom – Ola i Mateusz to nie zawodowi modele! Chociaż, szczególnie podczas sesji plenerowej, która miała miejsce na Górze Zborów. Z „naszą” Parą Młodą od samego początku złapaliśmy dobry vibe tak już zostało do końca naszej przygody. Ole do ślubu przygotowała Klaudia, która doskonale wie, jak wykonać efektowny makijaż. 

Piękna uroczystość i mini plener o złotej godzinie

Do ołtarza Pannę Młodą poprowadził tata, a cała ceremonia była pełna pięknych chwil. Gdy tylko skończyła się uroczystość, razem ze wszystkimi gośćmi pojechaliśmy do Sali weselnej – Prestige w Wierzchowisku, gdzie imprezę poprowadził Mirek – Imprez.pl. Sala to uroczy, jasny dworek w stylu tradycyjnym z eleganckimi wnętrzami. A to wszystko w pobliżu Jury Krakowsko-Częstochowskiej.Po życzeniach i pierwszym tańcu wyszliśmy na mini-plener. Zdecydowanie polecamy go każdej Parze Młodej – to super okazja na świetne zdjęcia i chwile oddechu od Sali pełnej zgiełku. Co jeszcze polecamy? Koniecznie zajrzyjcie do naszego Poradnika dla Par i przekonajcie się!

Plener Ślubny na Górze Zborów

Po weselu pojechaliśmy na plener ślubny – do prawdziwej mekki fotografów i filmowców ślubnych – Góry Zborów. Nie tylko my wpadliśmy na ten pomysł, bo tego dnia oprócz nas było tak kilka albo nawet kilkanaście innych Par Młodych wraz z fotografami i filmowcami. Całe szczęście udało nam się wykorzystać potencjał tego miejsca – zresztą sami zobaczcie: